SEKCE SOCIÁLNÍCH KURÁTORŮ

vlaky2.jpg kouřová.jpg

Metodická příručka pro sociální kurátory a...

19.12.2015

Metodická příručka pro sociální kurátory a metodiky sociální prevence vznikla v rámci projektu Profesní vzdělávání sociálních kurátorů realizovaného prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

people

Aktuality

S mámou v base

01.04.2016

Vězeňský argot

06.01.2015

Job-club RESTART

04.17.2015

ODBORNÉ STÁŽE

05.29.2014

Vybíráme

04.02.2013

SSK ČR v roce 2011

03.19.2012

Sborník studijních textů pro sociální kurátory

Sborník studijních textů pro sociální kurátory


Sborník studijních textů, který držíte v rukou, je výsledkem společného úsilí sociálních kurátorů, jmenovitě sekce sociálních kurátorů při Společnosti sociálních pracovníků ČR a Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity v Ostravě. Vznikl primárně jako studijní materiál k akreditovanému vzdělávacímu kurzu pro sociální kurátory, jehož podoba je výsledkem diskusí nad výstupy analýzy jejich vzdělávacích potřeb. Tento způsob výběru a specifikace jednotlivých příspěvků je zárukou, že texty budou reagovat na aktuální potřeby kurátorů v praxi.


Sborník studijních textů pro sociální kurátory

Sborník studijních textů, který držíte v rukou, je výsledkem společného úsilí sociálních kurátorů, jmenovitě sekce sociálních kurátorů při Společnosti sociálních pracovníků ČR a Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity v Ostravě. Vznikl primárně jako studijní materiál k akreditovanému vzdělávacímu kurzu pro sociální kurátory, jehož podoba je výsledkem diskusí nad výstupy analýzy jejich vzdělávacích potřeb. Tento způsob výběru a specifikace jednotlivých příspěvků je zárukou, že texty budou reagovat na aktuální potřeby kurátorů v praxi.