SEKCE SOCIÁLNÍCH KURÁTORŮ

vlaky2.jpg kouřová.jpg

Metodická příručka pro sociální kurátory a...

19.12.2015

Metodická příručka pro sociální kurátory a metodiky sociální prevence vznikla v rámci projektu Profesní vzdělávání sociálních kurátorů realizovaného prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

people

Aktuality

S mámou v base

01.04.2016

Vězeňský argot

06.01.2015

Job-club RESTART

04.17.2015

ODBORNÉ STÁŽE

05.29.2014

Vybíráme

04.02.2013

SSK ČR v roce 2011

03.19.2012

Seminář - „Začleňování a udržení znevýhodněných skupin


Pozvánka na seminář - „Začleňování a udržení znevýhodněných skupin"

Ing. Kristýna Zelienková poslankyně PČR a místopředsedkyně výboru pro evropské záležitosti PS PČR si Vás dovoluje pozvat na seminář na téma „Začleňování a udržení znevýhodněných skupin na trhu práce“, který se uskuteční dne 24. února 2015 od 10:00 hodin ve Státních aktech Poslanecké sněmovny PČR

Program semináře:

- Zahraniční trendy, zkušenosti ze zemí EU (pozvaní hosté: finská ombudsmanka COFACE – Pirkko Mäkinen, prezidentka mezinárodní organizace COFACE Annemie Drieskens, členka Rady města Graz)

- Představení pilotního projektu PMMD (realizátor – Audit organizace s. r. o.) a možnosti využití konceptu pro další aktivity v rámci ČR

- Možnosti čerpání podpory z ESF v novém programovém období

- Hledání společných možností a kooperace v rámci EU

Cílem odborného semináře věnovaného problematice nezaměstnanosti, především znevýhodněných skupin, je seznámit účastníky s možnostmi využívání nových trendů a programů v oblasti zaměstnanosti a představení již fungujících zahraničních modelů. Účast prosíme potvrdit co nejdříve na e-mailovou adresu: lerouxl@psp.cz. Vstup do budovy PS PČR s platným průkazem totožnosti.


Pozvánka na seminář

nová galerie

Logo_parlament a poslanecka snemovna