SEKCE SOCIÁLNÍCH KURÁTORŮ

vlaky2.jpg kouřová.jpg

Metodická příručka pro sociální kurátory a...

19.12.2015

Metodická příručka pro sociální kurátory a metodiky sociální prevence vznikla v rámci projektu Profesní vzdělávání sociálních kurátorů realizovaného prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

people

Aktuality

S mámou v base

01.04.2016

Vězeňský argot

06.01.2015

Job-club RESTART

04.17.2015

ODBORNÉ STÁŽE

05.29.2014

Vybíráme

04.02.2013

SSK ČR v roce 2011

03.19.2012

Zařízení Nemocnice následné péče - Vysočinské nemocnice s.r.o.


Představení - Zařízení Nemocnice následné péče

Dobrý den,

chtěli bychom Vám představit naše zařízení Nemocnice následné péče, který mohou využívat lidé po operacích, po úrazech či ke krátkodobému umístění rodinných příslušníků z důvodu dovolené apod. Vysočinské nemocnice s.r.o. jsou nestátní zdravotnické zařízení provozující nemocnice následné péče a ambulance (interna, diabetologie, plicní a kalmetizace). Od roku 2014 je péče poskytována bez regulačních poplatků dle platných norem po dobu třech měsíců.Naše zařízení využívají pacienti z celé republiky, protože je umístěno blízko dálnice D1.Jsou to nemocnice následné péče, které pojmou širokou škálu pacientů.

Jedná se o:

Nemocnice následné péče pracoviště: Nemocnice Ledeč – Háj. Tato nemocnice má dvě oddělení s celkem 88 lůžky ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, z nichž část disponuje vlastním sociálním zařízením. Poskytuje léčebnou, ošetřovatelskou a rehabilitační péči, jak pro klienty z našeho regionu, tak i z ostatních oblastí. Je oblíbena především pacienty, kteří hledají klid v přírodě mimo ruch města a zároveň je v dobrém dosahu hlavního města po dálnici Praha – Brno.

Zaměření: rehabilitace, hojení ran Výhody: rehabilitace 6 dní v týdnu, celodenní ergoterapie, aktivizační sestra

http://www.vysocinskenemocnice.cz/cz/s1058/Uvod/Nemocnice-Ledec-Haj/c2150-Lecebna-dlouhodobe-nemocných


Nemocnice následné péče pracoviště: Nemocnice Humpolec. Tato nemocnice má dvě oddělení s celkem 104 lůžky ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, z nichž část disponuje vlastním sociálním zařízením. Poskytuje léčebnou, ošetřovatelskou a rehabilitační péči, jak pro klienty z Humpolecka, tak i z ostatních oblastí a je oblíbena především pražskými pacienty, neboť budova nemocnice se nachází poblíž centra a zároveň je v dobrém dosahu dálnice D1.

Zaměření: hojení ran, rehabilitace pro pacienty po CMP Výhody: rehabilitace, ergoterapie

http://www.vysocinskenemocnice.cz/cz/s1058/Uvod/Nemocnice-Humpolec/c2155-Lecebna-dlouhodobe-nemocných


Plicní léčebna Humpolec - Nemocnice má dvě oddělení s celkem 80 lůžky ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, z nichž část disponuje vlastním sociálním zařízením. Poskytuje specializovanou léčebnou péči o pacienty s nemocemi průdušek, plic a pohrudnice, především nemocným s chronickým průběhem a délka pobytu pacientů se pohybuje dle zdravotního stavu.

Zaměření: dechová rehabilitace, vysoká úroveň poskytování péče  Výhody: vysoká úroveň poskytování péče, vysoká úroveň rehabilitace, ergoterapie

http://www.vysocinskenemocnice.cz/cz/s1058/Uvod/Plicni-lecebna-Humpolec/c2175-Plicni-lecebna-Humpolec

Zařízení se nachází v blízkosti D1 (Praha 98 km; Brno 109 km).

 


Důležité kontakty pro příjem pacientů a pro případné dotazy:

vrchní sestra Nemocnice Ledeč - Háj   mobil: 602 405 309

vrchní sestra Nemocnice Humpolec      mobil: 724 079 037

vrchní sestra Plicní léčebna Humpolec mobil: 607 944 007


Leták Nemocnice následné péče

nová galerie

Obrazek_LDN